התקשרו עכשיו: 054-7905747
1800-100-018   שיחת חינם 24 שעות ביממה

תיקוני אמבטיה

מה אומר לכם תיקון אמבטיה ? אולי חלק מכם חושבים שהמשמעות היא הוצאת האמבטיה הישנה שלכם והכנסת אמבטיה חדשה או משופצת, אך לא תמיד זה כך. אם תשאלו את הצוות המקצוע של חברת ארטבט תגלו כי התיקון עצמו משמעו למעשה שיפוץ האמבטיה הישנה שלכם. כך שאין באמת צורך ללכלך את כל הבית ולנתק את האמבטיה ממקומה, כאשר אפשר פשוט לשפץ את האמבטיה הקיימת ולהעניק לה מראה מבהיק וחדש. 

מתי יש לבצע תיקוני אמבטיה

תיקון האמבטיה הוא אחד מבין התיקונים הנפוצים ביותר. אנשים רבים אוהבים להתקלח בתנאים נוחים ונעימים ולהתפנק באמבטיה חמה וטובה בסוף היום. נוסף על כך, אמבטיה משופצת וחדשנית אינה מביישת את המארחים בפני האורחים שלהם, אשר מוזמנים לישון בביתם. אך לעתים נוצר הצורך לתקן את האמבטיה. אלה כמה סיבות טובות לכך:

  • הצבע המתקלף – זהו אחד המקרים שבהם האמבט הלבן שלכם כבר לא כל כך לבן. אמבט שהצבע שלו מתקלף זקוק לשיפוץ מידי, מכיוון שעצם המקלחת בו הופכת לפעולה מרתיעה ובלתי נעימה. אנשי מקצוע בשיפוץ ותיקון אמבטיה יכולים לחדש את האמבטיה ואף לצבוע אותה בצבע המועדף עליכם. אחרי הכול, מי אמר שהאמבט צריך להיות לבן? הוא יכול להיות גם ירוק בהיר או כתום-אפרסק. 
  • שינוי האמבט – לעתים אתם מגלים כי האמבט שלכם גדול מדיי לחדר האמבטיה, או לחלופין, קטן מדיי. במקרה זה תיקון אמבטיה יכלול הרחבה או הצרה של אמבטיה קיימת, ולא הוצאה של האמבט. 
  • נזילות – מים הם נוזל החיים שממנו אנו נהנים מדי יום ביומו. אך מים על רצפת חדר האמבטיה עלולים לגרום להחלקות ולנפילות. כאשר אתם מגלים כי יש לכם סדק באמבט, חשוב לפנות לאנשי מקצוע כדי לסתום את הסדקים ולהעניק לחדר האמבטיה מראה יוקרתי יותר. 

לעמוד בתקן – תיקוני אמבטיה

תיקון אמבטיה הוא הליך מורכב הדורש ידיים מיומנות, אך מעל לכל – על אנשי המקצוע להקפיד על כללי הבטיחות. משום כך, כאשר אתם בוחרים חברה העוסקת בתיקון אמבטיות, חשוב לוודא שהיא עומדת בכל התקנים של מכון התקן הישראלי. אחד התכנים החשובים הוא תקן ISO 9001 המעיד על כך שהחברה עומדת בסטנדרטים גבוהים.

תיקוני אמבטיה עם ארטבטתיקוני אמבטיה וחידוש

עוד בנושא

מאמרים נוספים

לאמבטיה המושלמת השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני