התקשרו עכשיו: 054-7905747
1800-100-018   שיחת חינם 24 שעות ביממה

הלבשת אמבטיה חדשה

הלבשת אמבטיה חדשה בנויה מסוג של אקריל קשיח מחוזק בפיברגלס, המותאמת על מידות אמבטיה קיימת. התהליך משמש לכיסוי מהיר וקל של אמבטיות שמראן החיצוני פגום. האמבטיות מהחומר האקרילי הן הנפוצות ביותר, עמידותם בדרך כלל הינה גבוהה יותר והם מעניקים מראה ותחושה של אמבטיה חדשה.

הלבשת אמבטיה חדשה הינה קלה יותר וזולה יותר משיפוץ של חדר האמבטיה. האמבטיות מוצעות בצבעים שונים ויכולות לשוות מראה של חדש. במקום לעקור את האמבטיה הקיימת ולהחליף את הצנרת, בעל-בית יכול בקלות לדאוג להתקנה ולחסוך את הזמן והכסף שהיו נדרשים להחלפת האמבט כולו. היא גם לניקוי שוטף ותחזוקה.

מומלץ ביותר להתקין אמבט על אמבטיות ישנות שיש להן פגמים קוסמטיים מינוריים אך עדיין מתפקדות כראוי, הלבשת אמבטיה שאינה מותקנת כראוי תגרום לבעיות דליפת מים. אלו עלולות לגרום נזקים לקירות ולרצפה, שעשויים להביא להוצאות תיקון ושיפוץ יקרות יותר. אמבטיות דולפות יכולות גם לגרום להצטברות עובש וטחב, שעשויים לגרום נזקים ולעורר אלרגיות.

התקנת של אמבטיה צריכה להתבצע אך ורק על ידי קבלן המוסמך לכך. הקבלן ימדוד את האמבט הקיים, והאמבטיה החדשה תורכב לאמבטיה הישנה עם דבק תעשייתי חזק במיוחד.האמבטיה של ארטבט מותקנת בצורה המקצועית ביותר עם בידוד טרמי המחזיקה לאורך שנים ארוכות.

הלבשת אמבטיה חדשה של ארטבט עשויה מחומר אקרילי פלקסיגלס מחוזק בסיבי זכוכית,ובעלת משטח למניעת החלקה, האמבטיה מותקנת בחתיכה אחת, כך שאין צורך להשתמש בשבירת קרמיקה,עובי האמבטיה הוא כ 11 מילימטר דבר שמעלה את רמת חוזק האמבטיה והעמידות שלה לטווח ארוך.משטח מניעת ההחלקה של ארטבט רצוי ומונע סכנת החלקה. בשונה מאמבטיות חלקות הדורשות שטיח אמבט או עזרים למניעת החלקה.

עוד בנושא

מאמרים נוספים

לאמבטיה המושלמת השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני