התקשרו עכשיו: 054-7905747
1800-100-018   שיחת חינם 24 שעות ביממה

אמבטיה מחיר

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים החשובים בבית ולא בכדי. חלקנו נוהגים להתחיל את היום באמבטיה מרעננת וחלקנו האחר אוהבים לסיים את היום במקלחת כדי להיכנס נקיים ורעננים למיטה המפנקת. לכן, מומלץ שלא להזניח את מצב חדר הרחצה. אם אתם זקוקים לשיפוץ אמבטיה מחיר משתלם, הצוות המקצועי והמסור של חברת ארטבט יענה לכם על כל הקריטריונים. חברת ארטבט עונה על תקן איכות של מכון התקנים הישראלי, כך שתוכלו להיות בטוחים שמדובר בעבודה יסודית, מקצועית ואיכותית.

שיפוץ אמבטיה מחיר – מתי כדאי לצפות?

אמבטיה חייבת להיות סניטרית והיגיינית, משום שיקירינו ואנו באים במגע ישיר עמה בעת הרחצה. חלודה, עובש וריקבון עשויים להוות סכנה בריאותית ממשית שחשוב לטפל בה בהקדם האפשרי. שיפוץ אמבטיה מחיר מתאפשר במצבים הבאים:

  • סדקים – במקרה שבו האמבטיה נסדקה כתוצאה מהרכבה והתקנה שאינה איכותית או מנפילתם של חפצים כבדים לאמבטיה, ניתן לשפץ את האמבטיה באמצעות ציפוי מחדש. במקרה כזה, בדרך כלל מלטשים את הציפוי הנוכחי, מתקנים סדקים ומטפלים בשריטות, ולבסוף מצפים בציפוי חדש עמיד ואיכותי.
  • חלודה קלה – אם המראה של האמבטיה כולל כתמים וחלודה במצב קל יחסית, ניתן לצפות את האמבטיה. תהליך הציפוי בדרך כלל יכלול ליטוש להסרת אבנית, חלודה ושמנים, חיטוי יסודי, ביצוע תיקונים בעת הצורך וציפוי האמבטיה באמצעות התזת שכבות רבות. הציפוי החדש יבטיח לכם אמבטיה איכותית ועמידה לאורך זמן.

מה עושים כשאי אפשר לצפות את האמבטיה?

אם האמבטיה המותקנת אצלכם בבית, היא אמבטיה ישנה יותר, כמו אמבטיית פח או אמבטיית ברזל ונוצרו בה סדקים או שהיא נמצאת במצב ריקבון קשה, ציפוי לא יסייע לפתור את הבעיה. במקרה כזה, תיאלצו להתקין אמבטיה חדשה. אם אתם לא מעוניינים לבצע תהליך שיפוץ מקיף הכולל פירוק האמבטיה הקיימת, בנייה והרכבה מחדש של אמבטיה חדשה, תוכלו לבחור בתהליך הלבשת אמבטיה. במקרה כזה, מותקנת לאמבטיה שלכם אמבטיה אקרילית חדשה. האמבטיה הקטנה מולבשת על האמבטיה הקיימת ומאפשרת לכם ליהנות מאמבטיה חדשה בתהליך מהיר החוסך לכם עלויות, זמן וכאבי ראש. מלבד זאת, אם האמבטיה האקרילית היא איכותית ומותקנת באופן מקצועי ויסודי, היא עמידה בפני החלקות, סדקים, הצהבה למשך זמן ארוך.

עוד בנושא

מאמרים נוספים

לאמבטיה המושלמת השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני